top of page

ŽIARIVÁ PLEŤ - KONIEC PIGMENTÁCIE

Áno, aj ja som bola tá vyvolená, ktorá otestovala v predpredaji unikátny systém starostlivosti o pleť, ktorý sľuboval, že moja pleť bude vyzerať skvelo!

 

Čo však bolo a je úžasné, že vďaka skutočným výsledkom, ktoré som zaznamenala za osem týždňov používania systému starostlivosti o pleť, sa naozaj cítim bezstarostne a sebavedomo.


BEZ MEJKAPU.

A TO JE JEDNODUCHO SKVELÉ. 

TECHNOLÓGIA S ABSOLÚTNYM VÝSLEDKOM SPOKOJNOSTI, AGELOC BOOST™

Stačia dve minúty denne na živšiu, jasnejšiu a plnšie vyzerajúcu pleť. Skladá sa z kozmetického prístroja na domáce použitie a séra, ktoré je súčasťou balíčka.


Osobne uprednostňujem kozmetické prístroje na doma pred návštevou salóna alebo kúpeľov. Už len z toho dôvodu, že si ošetrenie môžem urobiť kedykoľvek, tak často ako ja potrebujem a nestojí ma to toľko finančných prostriedkov. Je to dobrý pomer hodnoty a rýchlejšie výsledky.


 

PREČO SA SÉRUM MUSÍ ZAPRÁVAŤ DO PLETI TECHNOLÓGIOU NA DOMÁCE POUŽITIE?


Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti, ktorá uviedla technológiu na trh, vykonáva výskum na viacerých úrovniach pre rôzne druhy kozmetických produktov a prístrojov. Pri skúmaní mikroživín si uvedomili, že o striedavom prúde, hoci sa využíva a je prítomný na trhu s kozmetickými prístrojmi, je veľmi málo vedeckej literatúry. V jednej zo svojich štúdií objavila, že striedavý pulzný mikroprúd by mohol optimalizovať a prebúdzať pokožku a viesť k mladistvému vzhľadu.


Prístroj ageLOCBoost™ vysiela do pokožky osemkrát za sekundu prerušované striedavé impulzy.

Tieto impulzy majú vyvážený náboj, takže každé 2,4 sekundy prechádzajú z kladného náboja na záporný. Prečo? Pri kombinácii so zložkami v produkte Activating Serum mikroprúd optimalizuje a prebúdza pleť tak, aby sa dosiahol jej mladistvý vzhľad. Nádhera!

 

KLINICKÉ TESTY UKÁZALI NASLEDOVNÉ


Pri otázke o vlastných pocitoch 91 % osôb súhlasilo,

že systém je vítanou podporou pre krásu v rámci každodennej rutiny.

Okrem toho si všimli zlepšenie rovnomernosti tónu pleti o 54 % a pocitu hydratovanejšej pleti o 66 %.

(bezpochyby ja osobne zdieľam 100% spokojnosť)
 

PRÍNOSY SYSTÉMU AGELOC BOOST™


Osobne som v štádiu používania systému ageLOCBoost™ po dobu ôsmich týždňov. Avšak po prvom týždni som zaznamenala nasledovné benefity. Pleť začínala mať zjednotenejší a plnší vzhľad s charakterom pružnosti.


Po preštudovaní ZLOŽIEK SÉRA som bola veľmi príjemne prekvapená. Kombinácia mikroživín je doslovne exkluzívna a nenájdete ju v žiadnom anti-agingovom sére či kréme.
ageLOCBoost™ActivatingSerum


Zmes na dosiahnutie plného vzhľadu obsahuje:

  • Výťažok z jablka

  • Výťažok zo šošovice

  • Výťažok z vodného melóna

  • Dve formy kyseliny hyalurónovej

Zmes na rozjasnenie obsahuje:

  • Výťažok z morského narcisu (CEA)

  • Vitamín C (THD)

  • Niacinamid

Výťažok z kaviárovej limetky

Zmes ageLOC®