top of page

ŠTÍHLA LÍNIA A SPOKOJNÁ MYSEĽ?!

Mala som 20. Moja váha bola 52 kilogramov a môj pás meral 58 centimetrov. Stravovala som sa ako bežná vysokoškoláčka, nezdravo. Jedine teplá a chutná maminkina kuchyňa mi čas od času zohriala bruško zdravým pokrmom.

Mala som 30. Váhu 60 kilogramov a pás po dvoch deťoch zastal na 68 centimetroch. Keď som chcela čas od času "zhodiť", jednoducho som obmedzila cukor a pečivo.

Vtedy to stačilo.

lucia-me food style

Dnes mám po štyridsiatke. METABOLIZMUS SA SPOMAĽUJE a pociťujem, že každé sústo. ktoré príjmem sa prilepí na tie najcitlivejšie partie tela. Je to úplne prirodzené.

STARNEM. ZDRAVÝ METABOLIZMUS SA ZNIŽUJE A UBÚDA SVALOVÁ HMOTA.

 

Napriek aktívnemu životnému štýlu som sa ROZHODLA zregenerovať organizmus zvnútra a optimalizovať tak pomer svalovej hmoty a tuku.

lucia-me diataplan

D I É T A ?

N I E !

Bežné diéty urýchľujú úbytok svalstva. Nezaoberajú sa rastom svalovej hmoty. Strata svalovej hmoty môže tvoriť v niektorých prípadoch 20 až 40% celkovej straty hmotnosti, čím sa metabolizmus značne spomalí. Po skončení diéty sa tukové tkanivo opäť vytvára a dochádza tak k JO-JO efektu.

 

ZVOLILA SOM PROGRAM vyváženej stravy, doplnkov stravy, pohybu a sebadisciplíny.

ZACIELILA som sa na atribúty, ktoré predstavujú 99% úspešnosť TRANSFORMÁCIE.

OPTIMALIZUJEM DENNÝ PRÍJEM KALÓRIÍ

ZNIŽUJEM PERCENTUÁLNY PODIEL TELESNÉHO TUKU

ZVYŠUJEM MNOŽSTVO SVALOVEJ HMOTY

ZNIŽUJEM METABOLICKÝ VEK

ZNIŽUJEM VISCERÁLNY TUK

ZLEPŠUJE SA ŠTRUKTÚRA PLETI A POKOŽKY

OBMEDZUJE SA VÝSKYT CELULITÍDY

Nesledujem kilogramy, sledujem kompletnú premenu a stabilitu tela.

 

SKUTOČNÁ TRANSFORMÁCIA

SI VYŽADUJE ČAS! 90 DNÍ!

EŠTE DNES SI MÔŽETE OBJEDNAŤ BALÍČEK TR90 S 15% ZĽAVOU.

V CENE NÁKUPU JE VSTUPNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA.

IDEM NA TO!

Vďaka sprievodcovi programom, ktorého súčasťou je stravovací plán, nutričné poradenstvo a prispôsobené metódy cvičenia, som získala ucelený návod, ako byť v dosiahnutí mojich osobných cieľov úspešná. Nie je to nič zložité. Jediné, čo je potrebné, je sebadisciplína. Áno! Bez správneho návyku to nepôjde.

Spravila som rozhodnutie.

Povedala som ÁNO zdravému životnému štýlu!

Pokiaľ máte záujem o PRODUKT TR90, ktorého súčasťou je poradenstvo a kompletný harmonogram počas 90-tich dní transformácie, kontaktujte ma. Teším sa na spoluprácu. Vaša Lucka.