top of page

KOZMETIKA NOVEJ GENERÁCIE


alebo, prečo milovať radu NUTRICENTIALS 03.

 

BIOADAPTÍVNA STAROSTLIVOSŤ


Komplex výťažkov z bioadaptívnych rastlín predstavujú zmes výťažkov z rastlín, ktoré sú schopné prežiť v extrémnom podnebí.Kombinácia výťažkov životaschopných rastlín pomáhajú pokožke zotaviť sa z každodenných vplyvov, ako sú zmena poveternostných vplyvov, znečistené prostredie v mestách, nedostatok spánku či oxidačný stres.Koreňový výťažok zo Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus Senticosus Root Extract) - veľmi tolerantná rastlina k rôznym druhom pôdy vrátane piesku, ílovitej pôdy a samotného ílu. Rovnako tak dobre toleruje kyslú, neutrálnu aj zásaditú pôdu. Výťažok z rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea Extract) - účinne vstrebáva živiny z pôdy, pričom znižuje vlastnú spotrebu živín. Reguluje príjem živín v závislosti od ročných a poveternostných podmienok. Výťažok z maralí koreňa (Rhaponticum Carthamoides Root Extract) - obsahuje bohatý zdroj fytoekdysteroidov, ktoré pomáhajú zachovávať odolnosť voči životnému prostrediu. Výťažok z huby Chaga (Inonotus Obliquus Extract) - táto huba dokáže rásť, prosperovať a dokonca množiť sa v mrazivom prostredí s teplotou od -20°C do 10°C. Výťažok z ruže z Jericha (Selaginella Lepidophylla Extract) - rastlina prežíva v extrémne suchom prostredí. Má systém na zachytávanie vlhkosti, ktorý pozostáva z polysacharidov, enzýmov, bielkovín reagujúcich na stres a polyfenolov, ktoré spolupracujú na ochrane a oprave rastliny a taktiež zabezpečujú jej hydratáciu počas obdobia sucha. 

TECHNOLÓGIA HYDRAFLEX


HydraFlex zložky sa postarajú o to, aby mala vaša pleť stále správnu mieru hydratácie, nech už idete kamkoľvek. Ich amfifilná vlastnosť zabezpečí optimálnu hydratáciu pre pleť.Celltrex Always Right Recovery Fluid vďaka ultra bioadaptívneho obsahu kombinovaného so zmesou HydraFlex je jedinečným na kozmetologickom trhu sér.
 

OCHRANA PRED MODRÝM SVETLOM


Generácia Y sa pozerá do smartfónov v priemere 157 krát za deň. Stredná generácia len 30 krát za deň. Modrému svetlu sme vystavení viac ako kedykoľvek predtým.Carnosine, antioxidačná zložka chráni pleť a obmedzuje negatívnemu vplyvu z nadmerného vystavenia sa modrému svetlu a infračervenému žiareniu, ako je napríklad zmena farby pokožky a mdlo vyzerajúca pleť.

Vedeli ste o tom, že modré svetlo extrémne vplýva na kolagén a jeho tvorbu v pleti?

Day Dream Protective Cream alebo Lightweight Day Moisturizer SPF 30, sú denné krémy s ochranným faktorom SPF30, ktoré našu pleť dokonale chránia pred vplyvom UVA, UVB ale aj agresívnym modrým svetlom.


Výťažok z francúzskej červenej papriky (výťažok z plodu Capsicum Annuum) – poskytuje antioxidačnú ochranu a pôsobí ako štít proti modrému svetlu a infračervenému žiareniu, čím pomáha chrániť pokožku pred nepriaznivými účinkami nadmerného vystavenia sa modrému svetlu a infračervenému žiareniu, vrátane predčasných viditeľných príznakov starnutia, zmeny sfarbenia a matnosti pokožky. 

24 HODINOVÁ HYDRATÁCIA


Celá produktová rada z výťažkov bioadaptívnych rastlín je inšpirovaná prírodou. Poskytuje okamžitú, až 24 hodinovú hydratáciu nepretržite. Okrem toho, že chráni pleť pred negatívnym pôsobením stresu, zvyšuje odolnosť aj voči znečistenému prostrediu.

  • Vyhladzuje,

  • zjemňuje,

  • upokojuje,

  • vyživuje a ošetruje pleť.

VŠETKY PRODUKTY BIOADAPTÍVNEJ RADY SÚ NEKOMEDOGÉNNE.


Aký typ hydratačného krému si vyberiete?

Typ pleti je minulosťou, záleží len a len na vás, či uprednostňujete gélovú formu, krém s jemnou konzistenciou alebo výživný hydratačný krém. Keďže spomínané produkty sú nekomedogénne - neupchávajú póry, tak napríklad pre mastnú pleť nebude problém použiť výživný hutný krém. 

S OHĽADOM NA UDRŽATEĽNOSŤ


Fľaše produktov Nutricentials sa vyrábajú zo 100 % recyklovaného použitého plastu a tuby z 34 – 35 % recyklovaného použitého plastu. 

JEDEN DEŇ S PRODUKTMI NUTRICENTIALS

V úvode svojho optimálneho ranného režimu starostlivosti o pleť začnite čistiacou vodou Day Away Micellar Beauty Water ako prvý krok postupu dvojfázového čistenia.

Pokračujte jedným z našich dvoch čistiacich prípravkov, HydraClean alebo To Be Clear.

Následne použite jedno z našich toník na hydratáciu a prípravu pleti na ďalšiu starostlivosť (In Balance alebo Here You Glow). Jedným z krokov, ktoré by ste nemali vynechať, je použitie nášho séra Celltrex Always Right.


Nakoniec naneste hydratačný prípravok, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám:

Uprednostňujete krémový alebo ľahký krém?

S ochranným faktorom SPF a ochranou pred modrým svetlom alebo bez nich?


Medzi produktmi Nutricentials nájdete vždy to pravé pre seba.

Nebojte sa kombinovať ich a vytvárať tak optimálnu rutinu starostlivosti o pleť s akoukoľvek kombináciou.

S LÁSKOU A S OTVORENOU STAROSTLIVOSŤOU O ZÁKAZNÍKOV, VAŠA LUCKA.

@NULUCIAME kontakt Pozývam nových obchodných partnerov na spoluprácu. Kontaktujte ma.