top of page

VYŽIVUJÚCA A DETOXIKUJÚCA MASKA

KRÁSNA ROVNOVÁHA PRE VAŠU PLEŤ


Či už ide o vnútorný pokoj, zdravie pleti, alebo svet okolo vás, rovnováha je stav, ktorý sa snažíme dosiahnuť. EPOCH YIN AND YANG MASK vám tento upokojujúci rituál pomôže nájsť.

Všetko, čo by ste mali o maske vedieť, pozrite si video...


Nájdite si chvíľku pre seba a nechajte svoju myseľ relaxovať. Vďaka vôni etnobotanického jazmínu sambakového, ktorý sa zvyčajne používa v Číne na podporu pocitu vnútornej harmónie a žiarivej krásy, dôjde k dokonalej rovnováhe vnútri aj navonok.

 

EPOCH YIN AND YANG MASK pomáha detoxikovať pleť vďaka zmesi kaolínu a práškového aktívneho uhlia. Zároveň ju vyživuje a zbavuje nečistôt. Výsledkom je svieža a zdravá pleť. 

Súčasťou masky je aj výťažok z rastliny Hoya laconusa pestovanej v poľnohospodárstve s kontrolovaným prostredím (CEA - controlled environment agriculture)

Vedeli ste o tom, že za každý predaj produktov rady EPOCH sa daruje 0,25 USD neziskovej organizácii Nu Skin Force for Good Foundation, ktorá sa usiluje o vytváranie lepšieho sveta pre deti zlepšovaním života ľudí, stálym podporovaním pôvodných kultúr a ochranou zraniteľných prostredí.


 

Dokonalá harmónia pre pleť aj dušu, s odporúčaním, Vaša Lucka!

V prípade vášho záujmu o kúpu, stačí kliknúť na NÁKUP a ušetríte na poštovnom.

bottom of page